siła słonecznej energii

GLAZURIS ENERGY

DLA ROLNICTWA

Energia
słońca

Wykorzystaj energię słońca

Zainwestuj w najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny produkcji energii elektrycznej i systemów fotowoltaicznych. 

Od projektu do realizacji

Nasi specjaliści przygotują ofertę uwzględniającą optymalne rozwiązania dla Ciebie. Znajdziemy finansowanie, przygotujemy niezbędną dokumentację oraz dokonamy montażu i uruchomimy instalację.

o​d projektu
do realizacji

korzysci

Zostań prosumentem i ciesz się niskimi rachunkami za energię elektryczną

Prosument – zbitka wyrazów „producent” lub „profesjonalista” i „konsument”, przy czym chodzi tu o konsumenta zaangażowanego we współtworzenie i promowanie produktów ulubionej marki albo w jednoczesną produkcję i konsumpcję dóbr lub usług.

Obecnie produkcja rolna, szczególnie w zakresie przetwórstwa oraz chodowli generuje za sobą wysokie koszty energii elektrycznej oraz innych paliw niezbędnych do funkcjonowania gospodarstwa. 
Instalacja fotowoltaiczna jest jednym z lepszych sposobów na oszczędności w rachunkach za zużywaną w gospodarstawie energię elektryczną. Obnieżenie kosztów można zrobić poprzez wymianę żarówek i urządzeń na energooszczędne, ale zawsze pozostanie zużycie, które będzie uzależnione od korzystania z nich.
Rozwiązaniem jest instalacja fotowoltaiczna, która – przy optymalnym jej doborze – pozwoli nie tylko ograniczyć koszt energii, ale również zwiększyć jej zużycie bez wzrostu rachunków. Będziesz mógł wtedy zainstalować w swoim gospodarstwie wiele urzadzeń, które zwiększą wydajność i obniżą koszty pracy, bez narażania budżetu na zwiększone rachunki za prąd.

  • zmiana systemu ogrzewania i wentylacji ze standardowego (na paliwa kopalne, gaz itd.) na ekologiczne napędzane prądem, takie jak pompy ciepła, piece indukcyjne, klimatyzatory, rekuperatory,
  • zakup kolejnych urządzeń usprawniających pracę i obsługę gospodarstwa czy innych urządzeń technicznych,
  • wprowadzenie nowych technologii oraz poszerzenie oferty produkcyjnej gospodarstwa,
  • dodatkowe oświetlenie budynków i terenu,
  • mozliwość "darmowego" ładowania samochodów i maszyn elektrycznych czy plug in.
STAWIAMY NA SPRAWDZONE MARKI

Pracujemy z liderami światowego rynku producentów fotowoltaiki

Wiemy, że jednym z kluczowych elementów systemów GLAZURIS SOLAR ENERGY jest wykorzystanie najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań. Dzięki współpracy ze światowymi liderami branży PV, nasze instalacje gwarantują najwyższą jakość, wydajność i bezpieczeństwo.