siła słonecznej energii

GLAZURIS ENERGY

Systemy fotowoltaiczne GLAZURIS SOLAR ENERGY to nowoczesne rozwiązania dla domu, gospodarstwa rolnego, firmy oraz dla producentów energii elektrycznej

zapraszamy do kontaktu

GLAZURIS ENERGY

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000872019
NIP: 9292048448

GLAZURIS ENERGY jest częścią Grupy GLAZURIS obecnej na polskim rynku od blisko 30 lat. Obecnie w skład Grupy GLAZURIS wchodzą dwie spółki: GLAZURIS z branży budowlanej i wyposażenia wnętrz oraz GLAZURIS ENERGY specjalizująca się w branży OZE (odnawialnych źródeł energii). Obie spółki posiadają 5 oddziałów w zachodniej Polsce – Zielonej Górze, Nowej Soli, Głogowie, Lesznie i Żarach oraz biura handlowe w Poznaniu, Łodzi, Jaworze, Szczecinku, Lubinie i Wrocławiu. 
Rozbudowujemy swoją ofertę o kolejne produkty, usługi i branże. Nasz zespół wciąż poszerza swoje kompetencje i wzbogaca się o nowych specjalistów, aby oferta GLAZURIS ENERGY spełniała najwyższe standardy jakości oraz obsługi Klienta.
Posiadając 30 letnie doświadczenie w branży budowlanej i tysiące zadowolonych, stałych klientów, znamy swój cel jakim jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Wasz sukces jest naszą misją." 

DARIUSZ PAWŁOWSKI - Prezes zarządu